logo

Tuesday 19th of June 2018

Home Concerten Appelsap
Appelsap
Appelsapconcert - Zaterdag 17 februari 2018 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   

Appelsapconcert

 

Zaterdag 17 februari 2018, Aanvang: 11.00 uur

Muziekzaal : 6.35


 

Presentatie: Anastasia Safonova

Pianobegeleiding: Julia Buizer, Henk Nichting, Marianna  Skaug

 

Vivien Giesbertz, viool
Docent: Julia Dinerstein

Chansson Russe
Wiener Marsch
El fin de la Metafora

I.Stravinsky(1882-1971)

F.Kreisler(1875-1962)

S.Cimadevilla

Sunniva Skaug, altviool

Docent :  Julia Dinerstein

Fantasia

I.N.Hummel(1778-1937)

Dave Zhou, piano

Docent:Rosemarie Mastero

Landler in D

Duikelaartjes

Kranten ophaler

J.Thompson

Gwen Zhou, piano

Docent:Rosemarie Mastero

 

Gavotte

De Jagd

G.F.Handel(1685-1759)

C.Gurlitt(1820-1901)

 

Dave & Gwen Zhou, piano

Docent:Rosemarie Mastero

 

Allegro

v. Zutphen

Nena Joppe, Viool

Docent: Julia Dinerstein

 

Thingummyjig!

Coconuts and mangoes

Van "Shooting  stars"

Leon Vuong, piano

Docent:Rosemarie Mastero

 

Betoverende bos

Rondino

 

B.Corgiff

J.Ph. Rameau (1683-1764)

Leon Vuong & Nectaria Stoicescu, piano

Docent:Rosemarie Mastero

 

Tingel Tangel

Do-Re-Mi

v. Zutphen

R.Rodgers(1902-1979)

 

Nectaria Stoicescu, piano

Docent:Rosemarie Mastero

 

Menuet in a
Bagatelle

J.Krieger(1651-1735)
A.Diabelli(1781-1858) 

Derya Arig, piano
Docent : Diana Selepanova

 

Aria
"Lyrische wals"

 

H.Purcell(1659-1695)
D.Kabalewski(1904-1987)

Lois Becker, piano

Docent: Rosemarie Mastero

 

Solfeggietto

Le petit negre

 

Carl-Ph.-Em. Bach (1714-1788)

C. Debussy (1862-1918)

 

Nico van den Boogert

Docent: Helene van Leeuwen

 

Concert  in a-mineur

Deel 1  Allegro

Vivaldi  (1678-1741)

Olaf van Koten, cello

Docent: Katja Dirven

 

"Knecht Ruprecht"

uit Album für die Jugend. Op. 68 (1848)

"Armeense volksdance"

 

R.Schumann(1810-1856)

Traditional

 

Samuel Pitkevich, viool

Docent: Julia Dinerstein

Aria

G.B Pergolesi (1710-1736)

Annabelle van den Boogert

Docent : Annette Schenk

Serenade

Franz Schubert (1797-1828)

 Lauke Absil, piano

Docent : Diana Selepanova

 Polonaise in g

F.Chopin(1810-1849)

Quinten de Vos, cello

Docent : Katja Dirven

 

 "Priletaj-Priletaj" ( Kom maar aanvliegen)

Scherzo

S.Ludkevich   (1879-1979)

 Félix de Wit, viool

Docent: Marina Meerson

Viool concerto opus 3 nr. 6.

Presto (derde deel)

 

A.Vivaldi (1678-1741)

Aksinia Prikazchikova, viool

Docent: Julia Dinerstein

 Sonata a-minor,1mov

R.Schumann (1810-1856)

Stepan Prikazchikov, altviool

Docent: Julia Dinerstein

 Apres un reve

Sonatina

G.Faure(1845-1924)

N.Paganini(1782-1840)

 

Nina Broeva, viool

Docent : Marina Meerson

 Cantabile

N.Paganini(1782-1840)

Anuschka Pedano, altviool

Docent :  Julia Dinerstein

 Fantasiestucke, op. 73

R.Schumann (1810-1856)

YTO- Young Talent Ochestra,

o.l.v Mikhail Zemtsov

 Oberture Roeslan en Loudmila

5 Symphonie,1 deel,

Valse Triste

Intermezzo en Bruiloftsmars

M. Glinka (1804-1857)

L. v Beethoven (1770-1827)

I. Sibelius (1865-1957)

F. Mendelssohn (1809-1847)

Laatst aangepast op vrijdag, 16 februari 2018 18:16
 
Appelsapconcert - Zaterdag 27 januari 2018 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   

Appelsapconcert

Zaterdag 27 januari 2018, Aanvang: 11.00 uur

Muziekzaal : 6.35


Presentatie: Vita Okunevich

Pianobegeleiding: Julia Buizer, Henk Nichting, Anastasia Safonova

Pien Beelen, cello

Docent: Katja Dirven

“Ode To Joy”

“Now the day is over”

L.v Beethoven (1770-1827)

A.W.Benoy (1913-1984) & L.Burrowes

Liselore Ganzeveld, viool

Docent: Marina Meerson

Ciarda

Curci ( 1886-1973)

Tudor Marin, cello

Docent: Katja Dirven

Stille Nacht

Im Walzer-Tempo

Romanze

Pleine Lune

F.Gruber (1787-1863)

H.Schlemuller (1872-1918)

K.&H. Colledge

Oscar Niemel, piano

Docent : Diana Selepanova

Nocturne' cis moll

 F. Chopin (1810-1849)  

Hyeongjin Kim, viool

Docent: Svetlana Pilipenko

Concertino in G groot, op. 11,1ste deel -Allegro moderato

 Ferdinand Küchler(1867-1937)

Henri Giesbertz, piano

The Wild Horseman

R.Schumann (1810-1856)

Rokus Ganzeveld, cello

Docent: Joachim Eijlander

Tarantella opus 23 in d klein voor cello en piano

W.H. Squire (1871-1963)

Bernice Sakoda, viool

Docent: Svetlana Pilipenko

Vioolconcert in G groot, op. 34

Deel 3-  Allegro

Oskar Rieding (1840-1918)

Elena van Brakel, piano

Docent: Diana Selepanova

 Rondo in G - dur

Ballade in c-moll,  op.100n15

R.Gliere (1875-1956)

F.Burgmuller (1806-1874)

Coen van Overdam, cello

Docent: Katja Dirven

La Cygne

C. Saint-Saëns (1835-1921)

Nina Broeva, viool

Docent : Marina Meerson

Mazurka nr.1 in D groot

H. Wieniawski ( 1835-1880)

Andrej van Brakel, cello

Docent: Joachim Eijlander

Celloconcert Nr 1 opus 33 in a klein, eerste deel

C. Saint-Saëns (1835-1921)

S.Prikazchikov, altviool

Docent: Julia Dinerstein

Après un Reve

Sonatina

G.Faure   (1845-1924)

N.Paganini(1782-1840)

Vivien Giesbertz, viool

Docent: Julia Dinerstein

Schӧn Rosmarin

Chansson Russe

Wiener Marsch

El fin de la Metafora

F.Kreisler(1875-1962

 I.Stravinsky(1882-1971)

F.Kreisler(1875-1962)

S.Cimadevilla

Sunniva Skaug, altviool  

Docent :Julia Dinerstein

Fantasia

I.N.Hummel(1778-1937)

Anuschka Pedano, altviool

Docent :  Julia Dinerstein

Fantasiestucke, op. 73

R.Schumann (1810-1856)

Laatst aangepast op zaterdag, 27 januari 2018 22:09
 
Appelsapconcert - Zaterdag 9 december PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   

Appelsapconcert

Zaterdag 9 december | Ensemblezaal 5.22


 

Pianobegeleiding: Henk Nichting, Valentina Caria, Anastasia Safonova

Presentatie Paul van der Woerd

 

Dave Zhou, piano

Docent: Rosemarie Mastero

My Bonnie & Ragtime

arr. van J. Thompson

Gwen Zhou, piano

Docent: Rosemarie Mastero

Little Story

Doedelzak

First Dance

A.E.Muller(1767-1817)

A.Goedike(1877-1957)

D. Kabalevski(1904-1987)

Sarah van der Linden, contrabas

Docent: Arjen Leendertz

China Town

Au Clair de la Lune

Ruud van der Meulen

French Folk song ( 18th Century)

Matthijs Roelvink,contrabas

Docent: Arjen Leendertz

Ode to Joy

Entr´acte ( Rosamunde)

L. van Beethoven

F. Schubert

Nola Sloot, viool

Docent: Hélene van Leeuwen

Romance

J. S. Svendsen ( 1840-1911)

Vivien Giesbertz, viool

Docent: Julia Dinerstein

El fin de la Metafora

S. Cimadevilla

Darius Tolnai, piano

Docent:Rosemarie Mastero

Klokken luiden- zoem, zoem

Reuze Stappen

J. Thompson

Damian Tolnai, piano

Docent: Rosemarie Mastero

Doedelzak

Berendans

J. S. Bach (1685-1750)
arr. van J. Thompson

J. Thompson

Jessica Goren, piano

Docent:Rosemarie Mastero

Oud Frans Lied

Wilder Reiter

P.I. Tchaikovsky ( 1840-1893)

R. Schumann ( 1810-1856)

Rokus Ganzeveld, cello

Docent: Joachim Eijlander

Tarantella opus 23 in d-klein

W. H. Squire ( 1871-1963)

Andrej van Brakel, cello

Docent: Joachim Eijlander

étude nr. 7

Chant du ménestrel opus 71

J.L. Duport ( 1749-1819)

  1. Glazunov ( 1865-1936)

Nena Joppe, viool

Docent: Julia Dinerstein

Concert in d klein, deel 1

O. Rieding ( 1840-1918)

Alexander Dirven, cello

Docent: Alison Mcrae

Menuet

Bow ties!

A.Terzibaschitsch ( 1955-)

K.and Hugh Colledge

Stepan Prikazchikov, viool

Docent: Julia Dinerstein

Sonatina

N. Paganini (1782-1840)

Kira van de Woerd, viool

Docent: Julia Dinerstein

Sonata nr. 2, deel 1

  E. Grieg (1843-1907)

Sander Kuitert, viool

Docent: Julia Dinerstein

La Gitana

Chanson Russe

F. Kreisler ( 1875-1962)

Stravinsky ( 1882-1971)

Laatst aangepast op vrijdag, 08 december 2017 21:21
 
Appelsapconcert - Zaterdag 18 november PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   

Appelsapconcert

Zaterdag 18 november, Aanvang: 11.00 uur

Muziekzaal 635

Presentatie: Paul Giesbertz

Pianobegeleiding: Henk Nichting, Valentina Caria, Yana Brodskaja

Saveliy Brodski, viool

Docent:Mea Fontijn

Concert in G, deel 1, allegro moderato

O.Rieding(1840-1918)

Aksinia Prikazchikova, viool

Docent: Julia Dinerstein

Concert n 9, 1 deel

Ch.Beriot (1802-1870)

Leon Vuong, piano

Little Story

Doedelzak

First Dance

A.E.Muller

A.Goedike

D.Kabalevski

Dave Zhou, piano

Docent: Rosemarie Mastero

Duitsevolkslied-Skipperdelou-

YoungPea

Bange Piru-Reuze Stappen

J.Thompson

Gwen Zhou, piano

Docent: Rosemarie Mastero

Quadrille

See Mist

Dancing Leafs

J.Haydn (1732-1809)

J.Bastien

B.Rofseth

Dave+Gwen Zhou, piano

Docent: Rosemarie Mastero

De Nijlpaard

Spaanse wals

v. Zutphen

Nico van den Boogert , viool

Docent: Helene van Leeuwen

"The Infant Paganini" -Fantasia

Edward Mollenhauer (1827-1914)

Nectaria Stoicescu

Docent: Rosemarie Mastero

Gavotte in C

Menuette in C

G.F.Haendel(1685-1759)

W.A.Mozart (1756-1791)

Nico van den Boogert , viool

Docent: Helene van Leeuwen

"The Infant Paganini" -Fantasia

Edward Mollenhauer (1827-1914)

Samuel Pitkevich, viool

Docent: Julia Dinerstein

Concert n 3

Deel 1

F.Seitz (1848-1918)

Floris Willem van Geest, piano

Docent: Henk Nichting

sonatine für klavier ( 1959)

-Allegro giocoso

A. Chatschaturjan ( 1903-1978)

Hannah Loeve, viool

Docent: Helene van Leeuwen

Polish Dance

E.Severn (1862-1942)

Amber Jaenichen, viool

Docent: Mea Fontijn

-Russische Fantasie, nr 3

- Humoresque

L.Portnoff A.Dvorak(1841-1904)

Kira van der Woerd, viool

Docent: Julia Dinerstein

Meditation

Piece pour violon

J.Massnet A.Werkman

Sandert Kuitert, viool

Docent: Julia Dinerstein

El Fin de la metafora

S.Cimadevilla

Vivien Giesbertz, viool

Docent: Julia Dinerstein

F.Schubert Sonatina a-klein deel 1

F. Schubert (1797-1828)

Sunniva Skaug, viool

Docent: Julia Dinerstein

Fantasie

J.N. Hummel1778-1837)

Laatst aangepast op vrijdag, 17 november 2017 19:53
 
Appelsapconcert Zaterdag 28 oktober 2017 PDF Afdrukken E-mailadres
Geschreven door Administrator   

Appelsapconcert

Zaterdag 28 oktober, Aanvang: 11.00 uur

Muziekzaal 635


Presentatie: Anastasia Safonova

Pianobegeleiding: Henk Nichting, Leon Niemel,Yana Brodskaja, Sergei Smirnov,Hilde Stolker

Quinten de Vos, cello

Docent: Katja Dirven

Contradance

Rode Jurk

Clown

Galop

L.v Beethoven(1770-1827)

A.Varlamov (1801-1848)

A.Grechaninov(1864-1956)

D.Kabalevsky (1904-1987)

Kika de Vos, viool

Docent: Misha Furman

Tema con variazione

N.Paganini(1782-1840)

Julia van Dijk, viool

Docente: Helene van Leeuwen

Second Mazur, op 7, Tempo di Mazur

Emil Mlynarski (1870-1935)

Martin Medvedev , contrabas

Docent : Arjen Leendertz

"Bass dance"

“Old French song”

P. Warlock (1894-1930)

P.I.Tchaikovsky (1840-1893)

Henri Giezbertz, viool

Docent: Julia Dinerstein

"Aria"

G.B.Pergolesi (1710-1736)

Mischa Niemel, contrabas

Docent: Arjen Leendertz

“Sonatina" en “Menuet"

L.v. Beethoven(1770-1827)

Vivien Giezbertz, viool

Docent: Julia Dinerstein

Uit Suite 1: Dance. Hora

D.Bughici(1921-2009)

Henri Giezbertz, piano

Andantino

“Jongen met een harmonika”

A.Khachaturian(1903-1978)

G.Sviridov (1953-1998)

Elena van Brakel, piano

Docent: Diana Selepanova

Sonatine G dur 1 deel, Moderato

L.v.Beethoven(1770-1827)

Steffie de Konink, viool

Docent: Julia Dinerstein

Scene de Ballet. op.100

Ch.Beriot(1802-1870)

Gaia van Geest , viool

Docent:Maria Schuurmans

Concertino in hongaarse stijl in a,op.21, Allegro

O.Rieding (1840-1918)

Lily Marx, viool

Docent: Maria Schuurmans

Concertino in de stijl van Mozart in D, Allegro, deel 1

H.Millies (1883-1957)

Jeroen op de Beek,viool

Docent: Mea Fontijn

Scene de Ballet. op.100

Ch.Beriot(1802-1870)

Eecke Elders, viool

Docent:Mea Fontijn

Concert no 3, op61, deel 1, Allegro

C.Saint-Saens (1835-1921)

Anushka Pedano, altviool

Docent:Julia Dinerstein

Concerto voor Altviool

G-F.Telemann (1681 -1767)

Sander Kuitert, viool

Docent: Julia Dinerstein

El Fin de la metafora

S.Cimadevilla

Laatst aangepast op vrijdag, 27 oktober 2017 06:55
 
« StartVorige123456VolgendeEinde »

Pagina 1 van 6

Facebook Slide Likebox Pro



Sponsors


© 2011 Rotterdams Hellendaal MuziekInstituut - Disclamer